Leaves Shadow

Kes on Karolin?

Ma olen multidimensionaalne Valgusolend(nagu me kõik) kes on valinud tulla sellesse kehastusse kogema kergust, armastust ja vabadust. 

Olen otsustanud enda Valgusandeid kasutada selleks, et luua suures pildis energeetilisi muutuseid, alustades seda kõike muidugi iseendast ja nendest kellega ma kokku puutun. Usun, et igasühes on anded mida mäletada ja omaks võtta, samuti usun, et meie Valgusanded on meile sügavalt loomupärased ja näitavad end kergusega. Sellele minu fookus suunatud ongi, tunda ja aidata lahti ühendada ebakõlad energeetilises infos, et meie tõeline olemus saaks igapäev pildis olla. 

Sünnist saati on minu olemus loonud suuri energeetilisi muutusi mu perekonnas. Kogesin sama aegselt erinevaid reaalsusi, erinevaid potentsiaale ja energiaid kas siis inimestes või kohtades. Suutsin oma tingimusteta kohaoluga luua energeetilisi ruume kus toimus vabanemine ja tervenemine, kus oli rahu ning ajatu ruum. Esimesed sellised kogemused mida mäletan olid kuskil 4-5 aastasena. Ise pidasin oma olemust normaalseks ning ei mõistnud neid andeid nii täpselt kui täna. Muidugi oli ka aeg kui kogu tõeline olemus lukku läks ning maailm keerles selle ümber mida ühiskonnas arvati õige olevat.

Aktsepteerides, et mida ühiskonnas peetakse õigeks ja normaalseks, ei lähe kuidagi kokku sellega kuidas mina end tegelikult sees tunnen, hakkas mu reaalsusesse tulema kogemusi mis kinnitasid seda mida enda sees tegelikult tundsin. Need kogemused on olnud hüppelauaks minu tõelise olemuse taasühendumisel iseendas. 

Täna tunnen ja aktsepteerin ning väärtustan enda loomupäraseid Valgusandeid ja soovin neid maailmaga jagada, sest need anded on minu loomulik osa ning nende kasutamine on mulle kerge ning veel enam avardavam. Minu missioon ei ole kedagi päästa, pigem luua kerguses ning sügavale süübides tugevad muutused nii, et igaüks kes on selleks valmis, saab kogeda oma tõelist olemust igapäevaga järjest rohkem. Olen alati sellel teekonnal ka ise kuid see ongi just üheks suureks plussiks ja tõukeks miks end jagada soovin, sest lõppude lõpuks oleme me kõik ÜKS, ükskõik kus me parasjagu oma elus oleme.

Millised on minu Valgusanded?

Tajun väga tugevalt inimeste energiaid. Näen nende energiavälja ning millised ebakõlad või tugevused seal on.

 

Suudan näha kohtade, majade, piirkondade energiaid ja ka seda kui neid miski võõras mõjutab. Suudan tuvastada kus kohast mingi energia on tulnud.

 

Suudan energiaid juhtida, kinnitada või vabastada. Kas see miski kuulub inimesele või mitte.

 

Suudan end energeetiliselt mitmes kohas kogeda. Energeetiliselt liikuda ajas.

 

Koha energiaid ja vaime tajun tugevalt. Suudan energiad muundada nii kohtades kui inimestes.

 

Tajun energiasambaid ja oskan nende energiat muuta, kui see on muidugi lubatud ja vajalik.

 

Tajun ja vahetan infot teistes dimensioonides asuvate Valgusolenditega.

 

Tajun loodusvaime, kohavaime. Ajas ja ruumis tajun toimunut.

 

Ma suudan energeetilisi ruume luua ja hoida. Muuta energiad just nii nagu vaja, vastavalt enda vajadusele või kliendi probleemile.

 

Ma suudan energeetiliselt ümberkehastuda ja läbi selle muundada energiaid ja sellega luua muudatusi inimese ajajoonel. Või siis edastada vajalikku infot kas inimese enda mingilt versioonilt või kelletki teiselt, kes soovib midagi edasi öelda.

 

Minu energiaväli mõjutab tugevalt mind ümbritsevat.

 

Ma suudan luua sellise energiavälja, et inimene avab end ka nende kohtade pealt kus ta muidu ei julge. Kiirelt hakkavad inimesed isiklikest asjadest rääkima ja see aktiveerib minus puhta info kanali mis hakkab siis neid asju sõnadega energias muudnama.

Ja seda kõike kasutan ma ainult sellisel juhul kui see on inimese, koha või minu kõrgeimaks hüvanguks.

Vajutades sellele ümbrikule saad minuga ühenduse luua!

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom