MUUTUSTE AKTIVEERIJA

Energeetiliselt avavas, puhastavas ning turvalises ruumis loen ja korrastan erinevate viisidega Sinu sisemist ja välimist infovälja just nii sügavuti kui oled hetkel valmis end avama. Üheskoos laseme pinnale tulla just sellel infol või varjul mis hetkel kõige enam ümber seadistamist vajab. Mida avatum Sina energeetilisele muutusele iseendas oled, seda elumuutvam saab see kogemus olema.

Minu kliendid saavad alati endaga kaasa hulganisti praktilisi oskusi, kuidas oma energiavälja puhastada, seda ise väestada ja ennast paremini tunnetada. Ennast paremini tunnetama hakkad Sa juba vastuvõtu ajal, samuti saad kätte tunnetuse mis tähendab kui ebavajalik energia Sinus on lahustunud. Ükskõik kus kohas Sa oma elus hetkel oled, kui tunned, et Sinus on miski mis vajab aktiveerimist ning pinnale toomist ja Sa ei ole enam nõus vanal viisil oma elu elama, siis Sinu sisetunne juba teab, et see on koht kuhu tulla. Isegi kui Su mõistus räägib, et pole õige aeg ja Sa pole valmis siis keha ei valeta Sulle kunagi. Ära lase hirmul enda elu kontrollida.

Juba siia juhatas Sind sisetunne! Kui Sa ei vali intuitsiooni järgi tulla vastuvõtule vaid soovist saada kiireid vastuseid, ise selleks mingit sisemist tööd tegemata, siis Sinu energeetikas on seda näha, et oled seadnud võimalikkusele piirid, tingimused ja eelarvamused, nii surud alla selle kogemuse potentsiaali. Niiet tule kui endas seletamatut tõmmet tunned ja aktiveerime muutused Sinu sees, nii saad muutuseid enesekindlalt luua ka oma füüsilises elus!

Energiavahetus 50€

Võta ühendust aja broneerimiseks

Oled juba muutuse endas aktiveerinud!

Asukoht

Jõe 4, tuba 109. Räpina