top of page

Kuidas Sinu sisemine laps end tunneb?

Mind tabas täna õhtul võrdlemisi ootamatult sisemise lapse teemad. Soovin Sind ka mõtlema panna sellel teemal, sest see tundub kollektiivselt hetkel väga oluline. 🙏💕

Kuidas Sinu sisemine laps end tunneb, milline ta on? Ta on igavesti meie sees olemas ja ta on olulisem kui me tegelikult arvame! Niiet kui ego pärdik hakkab ärplema, et ah ma ju suur täiskasvanud inimene siis eieiei, hoog maha!

Kuidas meie sisemise lapse soov tähelepanu saada väljendub? See väljendub nendes väikestes rõõmudes mida sa kas siis lubad või ei luba endale. See väljendub unistamises ja looduse jälgimises, justkui näeksid seda kõike esimest korda. See väljendub soojas kallistuses mille soojus jõuab ka Sinu pisikese Minani, kelle me , täiskasvanud, jätame tihtipeale üksindusse.

Millal Sa viimati tundsid end vaba ja lustlikuna? Millal Sa viimati tundsid end tõeliselt kaitsud ja hoituna? Millal said viimati südamest, härdalt ja valjult nutta, millal said oma tõelisi emotsioone näidata?

Las need küsimused nüüd triggerivad Sind veidi. Ma soovin, et sa suleksid silmad ja mõttes või valjult paluksid näha oma sisemist last, kutsu ta välja, näe vaimusilmas mida ta teeb.

Igakord kui Sa keelad endale väikseid krutskeid, südamest naermist ja kasvõi lume sees möllamist, läheb see pisike sisemine laps aina enam peitu.

Mõtle nüüd hetkeks oma lapsepõlve peale. Kui see oli vaba ja kerguses siis mõtle mis hektel see lakkas olemast selline? Kui su lapsepõlv oli traumeeriv siis Sina praegu, oled sa lapsevanem või mitte, saad kutsuda enda sisemise lapse enda juurde ja teda vaimusilmas KALLISTADA, teha pai, rääkida temaga ja olla tema jaoks see keda ta vajab, kas siis isa või ema energia, äkki mõlemat. Räägi oma pisikesega, ütle talle, et see koorem mis ta peale on pandud ja see süütunne mida ta tunneb ei ole tema kanda. Tema pole süüdi selles mida vanemad tegid või jätsid tegemata.

Kallista, hoia ja julgustada teda olema laps ja unistama suurelt!

Tea, et kõik need sõnad ja tervendus mida Sa vaimusilmas talle annad ja lase end vabaks siin kohal, räägi ja suhtle temaga nii kuidas tunned, et on tarvis, kõik see tervendab Sind PRAEGU. Ma mõistan, et raske on seda kõike hoomata, aga see töötab, päriselt. Meil peab olema suhe ISEENDAGA ja 0-6 aasta vanusena salvestus meie sisse väga palju ebavajalikku mida me täiskasvanuna isegi teadvustada ei oska. Kui aeg-ajalt oma sisemise lapse seisundi vastu huvi tunneme, saame väga paljud programmid endast vabastada.

Ma saadan Sulle ja Sinu sisemisele lapsele palju armastust, sära, lusti ja tervendavat valgust!

Oled tõeliselt ainulaadne! 💖🦄bottom of page