top of page

Me ei saa vabalt lennata kui jalad on ahelatega maas kinni..

Mis Su elus hoiab Sind tagasi? On need Sinu enda mõtted, haiget saamise kogemused? Mis takistab Sul elamast oma südame häält kuulates?

Ma arvan, et me oleme kõik tulnud siia elama vabana..lendama, nägema suuremat pilti. Oled Sa mõelnud miks see maailmapilt ja võimalustepilt nii väikseks on meil tehtud. Oleme vaba kogema pisikesena..kui siiski tegelikult ikka vanem hoolitseb selle eest et me ei kukuks. Ja mingist hetkest peame hakkama alluma ja vaatama kellegi teise moonutatud pilti maailmast. Kas pole nii? Mul on alati olnud sügaval sees tunne, et see mida elus kogenud olen, ei saa olla ainult see..siin peab olema veel midagi. Ja nii ma siis olengi taas avastanud ning mõtetele, tunnetele saanud arusaadavad mõisted ja sõnad juurde. Kuid väikse lapsena oli mul raske aru saada miks see maailm töötab nii nagu ta töötab, miks inimesed endale meelega haiget lasevad teha, miks inimesed üldse kurjad on. Miks on maailmas nii palju valu ja pettumust. Jabur oli mõelda ka seda, et kuidas see nii sügaval mu sees nii vale tundub. Praegugi on raske seda tunnet täielikult edasi anda. Vahel soovin, et mõni inimene näeks seda mida mina nendes näen kui mu vastuvõttudel käivad. Kuid mõistan, endalgi on raske vahel näha läbi sellest programmi filtri mis moonutab täielikult seda kes me tõeliselt oleme.

Mina näen ja tunnen, et tõeliselt oleme me kõik vabad, me oleme üks ja ideaalses maailmas pole üksteisega jagelemist, pettumust ja viha. On vaid mõistmine ja armastus, kaastunne.

Aga näen, et kohe meie sünnihetkest on hakatud kasvatama meie loogikat, meie ego, kes justkui siis autopiloodi peal peaks siin maailmas hakkama saama ja siis silmadest on näha kuidas hing nutab sees. Kas pole õudne tegelikult. Et kui tõeliselt süübime sellesse tundesse, siis kui palju on ühiskond meie ümber aidanud kaasa meie tõelise olemuse avaldumisele, absoluutselt mitte ju. Siin kohal ma muidugi üldistan, usun, et mõistad.

Selged ja puhtad ühendused meis endis võimaldavad selliseid sidemeid ja telepaatiat ka teisega, kus ükski meie südamest tulev tunne ja soov pole tegelikult keelatud ega utoopiline, vaid loovad sidemeid üksteisega, et need unistused ka tõeks saavad. See ju ongi loomine.

Meie emotsioonid on võimsad Loojad ja ka Hävitajad. Keda see hirm toidab eks, kellele see hea on? Ühtepidi aitab see ühiskonnal suurt massi kontrollida, teisalt ilma hirmuta oleks armastuse ja Loomise energia nii võimas, et Maailm oleks juba ammu väga väga teistsugune.

Mis ma kõige sellega soovin edasi anda on see, et me saame ja peame hetkel ise valima, kas tahame olla vabad ahelatest, lennata vabaduses ja olla Loojad või Hinges alati seda igatseda.

Ma soovin, et võtad endale neid hetkeid aina rohkem kus julgus on hirmust suurem ja Sa järgid oma südamehäält, sellest kasvab jõud mis on kõige võimsam vägi siin maailma..armastus enda ja elu vastu, Usaldus luua!

On aeg viha ja madalad emotsioonid endast vabastada, sest ka need on lülid selles ahelas mis meid vangis hoiavad. Meil kõigil on oma kogemus siin elus ja seda austades ja mõistes aitame kaasa lahenduste energia kasvamisele.

Ahelate luku võti on tegelikult meie endi käes, võibolla on liiga palju taskuid selles kogemuste kasukas, et seda on raske leida. Kuid käe välja sirutades ja oma viimanegi vägi lahenduste soovimisse suunata, toob selle võtme võluväel su kätte.

Istu vahel endaga ja tunneta enda sügavust, aksepteeri oma kogemusi, kuid ära ole nende ohver ja mõtle, et teisiti ei saagi. Alati saab! Usu lahenduste saabumisse, nii avad neile ukse!bottom of page