top of page

Soovid luua tasakaalu endas?

Ma näen, et päris pikalt on juba selle lehe jälgijatele tulnud üks ja sama sõnum. Palju maandust, kohalolu ja südame kuulamist! Mõtlesin, et huvitav kuidas küll nii on ja otsustasin vaadelda natuke teie kollektiivset energiat. Ja ma näen erinevaid teemasid kuid kõige suuremalt jääb silma see kuidas mõistus juhatab ja ühendus oma südamega puudub või on väga nõrk ja seda ei usaldata.

Elu on vaja aeglustada ja lihtsustada. Miks? Me elame meeletus infomüras mis on täielikult matnud enda alla südamehääle ja sisetunde kuulamise. Ja miks see oluline on? See on tuumpõhjus miks inimesed oma eluga rahul pole. Võttes tempot ja infot oma eludes vähemaks, saame me taas looduse puhta maandava energiaga ühendust ja sügavamalt ka endaga ühendust. Meie sees on kõige targem kompass üldse, aga ikkagi valitakse kuulata mida mõistus räägib. Mida see mõistus siis räägib? Mõistus räägib meiega tuginedes meie elukogemusele, mida oleme siin elus kogenud. Kui sa nüüd mõtled oma elule ja analüüsid seda väheke siis võid mõista, et hirm ja ebakindlus mis on meile sisendatud, on hoidnud sind tagasi tegema valikuid mis su südames on alati nii õiged tundnud. Tihti mõeldakse ennem enda elu muutvat otsustes tehes mida teised arvavad. Me anname oma jõu täielikult ära ja mõtleme, et miski väljaspool vastutab MEIE õnne eest. Meie ego ja mõistus üritavad meid ELUS hoida jah, ellujäämine on number 1! Ma ei ütle, et heida nüüd ego täitsa kõrvale ja mõistust enam kunagi ei kuula. Ma tahan edasi anda tasakaalu olulisust ja näidata Sulle kuidas me oleme elujooksul oma enda väe ja õnne kellegi teise vastutada andnud.

Kõik algab meie sees. Kõik algab tasakaalust ja vaikusest meie sees. Saavutad tasakaalu ja suudad mõistuse müra vaiksemaks keerata. Kuuled ja tunned mis reaalselt soovib läbi Sinu siia maailma kehastada. Millised otsused tunduvad Sinu südames ja kehas parimad just Sinu jaoks! Sellises olekus ei otsi me vastuseid ja kindlust mitte kuskilt mujalt kui enda seest. Kaob igasugune hirm mida keegi arvab, mida keegi teine ütleb. Ja siis ongi sees õnnetunne ja rahu. Tundub nii maru lihtne eks. Olen nii enda elus kui klientide elus näinud, et tegelikult nii lihtne see ongi. AGA tuleb teha otsus enda sees ja sellel otsusel peab olema jõud, et kõik nähtav ja nähtamatu liikuma panna. Meie karikas saab jälle täituda ning me hakkame nägema kõiki neid olukordi ja inimesi kes selle karika kõikuma on löönud. Kui Sa kogu hingest taotled tasakaalu ja sisemist rahu, siis ole valmis, et Universum näitab Sulle neid kohti mis on kõige enam tasakaalust väljas ja mis vajad kas vabastamist või ümberkirjutamist enda sees. Ja see on see sisemine töö mis on ego jaoks surmahirmu tekitav, mis toobki esile egosurma. Järsku tuleb vabaks lasta kõik see mis justkui aitas elus hoida, sest ego harjub kõigega, mõistus loob kõike mis sa talle ette söödad ja milliseid mõtteid igapäev peas töötled. Ego harjub pikaajalise kurbuse, ülemõtlemise, ülemuretsemisega..kõigega harjub, samas hinges tunned ja karjud, et nii enam edasi ei saa.

Mida sa siis valid? Kas sa soovid kogeda sellist tasakaalu mida ei saa ükski vägi kõikuma panna? Selle hinnaks on vana vabaks laskmine..oled Sa nõus vabaks laskma kõik mis seisab ees Sinu elus tasakaalu loomisele? Ükshetk me jõuame kõik sellisesse punkti kus tunneme, et nüüd küll aitab ja nii enam edasi ei saa. See tugev emotsioon ja tunne, et nüüd PEAB midagi muutuma, see ongi taotlus mis paneb saatuseratta keerlema ja toob Su ellu võimalused asju REAALSELT MUUTA!bottom of page