Püha
Geomeetria

Püha geomeetriat peetakse iidseks teaduseks, mis uurib ja selgitab energiamustreid, mis loovad ja ühendavad kõike ning paljastab täpse viisi, kuidas loomise energia end organiseerib. Öeldakse, et iga loomulik kasvu- või liikumismuster taandub ühe või mitme geomeetrilise kujundi juurde.

Elulill

Elulill sümboliseerib loomise teekona tühjusest kõiksuseni. See on teekond millel me kõik oleme, kogedes aega inimkehas ja ajatust Hingena. Sümbol on meeldetuletus, et oleme kõigi ja kõigega alati ühenduses ning koosloomises. Rohkem kui kunagi varem vajame inimestena seda meeldetuletust.

Seda sümbolit saad kasutada väga mitmeti:

  1. Enda pühas kohas energiaid võimendada. Asetades sümbolile näiteks valge küünla, võimendad temale esitatud taotlust, kas siis puhastamiseks või väestamiseks ennast, kodu või ruumi.

  2. Laadida sellel enda ehteid, kristalle, kaarte, isegi vett. Elulille sümbol on alati elus ja aktiivne, kandes endas algallika puhast energiat. Sellepärast muutub ka vee struktuur puhtamaks ja korrapärasemaks, kui vett sellel laadida.

  3. Sümbol toetab Sind jõudmaks oma kõrgeima potentsiaalini. Selleks võid sümboli näiteks seinale riputada, sellisesse tuppa kus kõige enam aega veedad.

Oma taotlusega luba Elulille pühal sümbolil tuletada endale meelde kui oluline on veeta aega vaikuses ja eneses. Las need ühendatud ringid tuletavad sulle meelde, et oled igavesti osa Univerusmi armastuse ringist!

20220226_131342_edited

#1 Paulownia lehtpuule graveeritud ning immutatud linaõliga. Läbimõõt 25cm.

Avatud Elulill

#2 Graveeritud 15cm läbimõõduga kasekettale ning immutatud linaõliga.

20220226_130916

#3 Graveeritud 15cm läbimõõduga kasekettale ning immutatud linaõliga.

20220226_130845

#4 Graveeritud 15cm läbimõõdega kasekettale ning immutatud linaõliga.

Metatroni kuubik

Sümbol tuletab meile meelde, et Universum toetab meid igal ajahetkel avastamaks oma isiklikku väge ja kasutaksime seda kõikide kõrgeimaks hüvanguks.

Energia sellest sümbolis on alati liikumises ning aitab meil asendada negatiivsed mõtted positiivsetega. Ainuüksi käes hoides tunned kuidas Sinusse voolab sügav rahu.

Peaingel Metatron kasutab kuubikut selleks, et hoida silm peal energiavoolul mis ühendused Maa ja Kõrgema Juhatusega. Niiet ideaalselt sobib see sümbol selleks, kui soovid tugevdada ühendust enda Vaimsete Teejuhtide ja Kõrgema Minaga.

Luues sümbolile erinevaid Kristallivõresid, aktiveerid nende omadused veelgi tugevamalt endaga tööd tegema. Muidugi võib Metatroni Kuubiku sümbolit ka lihtsalt enda pühas paigas hoida.

Sümboliseerib tasakaalu, harmooniat, loomist, kaitset ja tervendust. Aidates meditatsioonides paremini keskenduda ning luua eneses tasakaalu.

Veenuse Roos

Iga kaheksa aasta tagant moodustub, tantsust Veenuse ja Maa vahel, ideaalne geomeetriline muster mis näeb välja nagu Roos.

Roosikroonleht moodustub kui Veenus liigub läbi oma 18 kuuse tsükli. Pärast viie sellise tüskli läbimist jõuab Veenus tagasi samasse punkti kus ta alustas, luues roosi. Siis algavad tsüklid uuesti ja uus roos ootab õide puhkemist.

3. juunil 2020 algas uue roosi loomine ning järgneva kaheka aasta jooksul saame näha ka endi elus uute kogemuste õide puhkemist.

Veenus valitseb romantikat, armastust ja harmooniat. Ta suunab fookuse meie emotsionaalsetele sidemetele nagu abielu, ärilised suhted ja sõprussuhted.

Kõike mida me teeme südamega, hingest, lähtudes enda tõest, sellele annab Veenus jõudu juurde.

Veenuse Roos on hea igapäevane meeldetuletus nii elu üleüldisest tsüklilisusest kui ka sellest kaheksa aastasest tantsust kus meil on võimalik luua midagi tõeliselt südamest ja kaunist!

20220226_130743

Graveeritud 15cm kasekettale.

Ostusoovi korral palun võta ühendust meili või facebooki teel

karoly.looming@gmail.com

fb: karoly.looming